Переорієнтація івент-сфери. Які заходи проводять українці під час війни?

Попри воєнний час, життя триває тут і зараз — свята та робочі зустрічі не залишились у минулому. Проте стан війни відображається на темпі, форматі та настрої заходів. Відповідно, локаціям слід трансформуватися під актуальні реалії. Що відбувається з івент-індустрією, розповідає український сервіс з онлайн оренди лофтів та креативних локацій — RENTY.UA.

Які заходи сьогодні у тренді

Після 2022 року ринок івентів досить швидко почав відновлюватись та адаптуватися до нових умов. Сьогодні штатний захід, включаючи заходи розважального характеру, — це можливість задонатити на ЗСУ, закрити збір на відновлення пошкоджених будинків або допомогти притулкам. Люди більше не ототожнюють відпочинок виключно із веселощами. Це ще й шанс бути корисним для своєї країни.

«Ми помітили, що набирає обертів попит на оренду лофтів та коворкінгів під презентації, корпоративи, брейншторми, профільні виставки та зустрічі ком’юніті. При цьому, за словами власників локацій, івенти доповнюються елементами збору донатів, кожен другий захід намагається відобразити національну ідентичність, патріотизм. У той час, як у минулому популярні урочистості відійшли на другий план. Ми не говоримо про повний штиль, оскільки тераси та дахи провели черговий успішний літній сезон із весіллями, ювілеями, днями народженнями. Однак це вже не ті безтурботні свята, а затишні, камерні події у колі друзів», — зазначають у RENTY.UA.

Чого чекати від осіннього сезону та можливих блекаутів

Сучасні локації змінюються разом із потребами замовника, забезпечуючи їх основні запити. Мінімальний набір майданчика, який збирається увійти в осінньо-зимній івент-сезон не з порожнім календарем бронювання, включає:

  • Наявність резервного електропостачання, якого буде достатньо для світла та звуку.
  • Наявність комфортного укриття. В ідеалі — окрема зала на цокольному поверсі, куди можна перенести подію при виникненні небезпеки.
  • Організацію інклюзивного простору, щоб гості з обмеженими можливостями не відчували незручностей.

Якщо ви шукаєте таку локацію, каталог RENTY.UA може запропонувати відповідні варіанти. Наприклад, кілька із них:

Нагадуємо, RENTY.UA — сервіс з онлайн-бронювання івент-майданчиків під будь-які заходи. Має досвід роботи із більш ніж 700 локаціями. Функціонує з 2016 року та покриває міста мільйонники (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів). Портал займає топові позиції у ніші локацій для івентів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук