Освіта, ретрит, нетворкінг та концерти Latexfauna і Cape Cod: осінній івент Platforma Camp 2023

З 24 по 26 листопада у заміському комплексі Butterfly Platforma Camp традиційно збирає сотні успішних та креативних в одне комʼюніті, щоб вирушити в подорож за новими знайомствами та перезавантаженням.  

Як це буде?

  • голосно із Latexfauna та СapeCod;
  • активно, відчувши тонус з ЕБШ;
  • надихаючись шоукейсами власників укр lovemarks від КАМА;
  • наповнюючи тіло та розум з Platforma Wellness; 
  • заряджаючи й заряджаючись у колі однодумців.

Platforma Camp — це освіта, ретрит, перезавантаження, незабутні концерти та доленосний нетворкінг. 

150 резидентів Platforma Camp — це молоді, успішні та заряджені на любов до своєї справи люди, які збираються разом, щоб відпочити, перезавантажитись і надихнутися на нові звершення. 

Цієї осені кемп пройде у заміському комплексі Butterfly. У такому особливому місці, де можна відпочити від галасу міста, налаштувати тіло, думки й розум для нових, ще масштабніших проєктів. 

Education-партнер заходу – Київська Академія Медіа Мистецтв (КАМА), освітній заклад, який навчає сучасним креативним спеціальностям: Design, Advertising & Marketing, ІТ та Communication. 

Цього разу чекайте на шоукейси із засновниками улюблених українських брендів, які поділяться своїми успішними практиками ведення бізнесу під час війни. 

Настрій-партнерами Platforma Camp цього листопада стануть Latexfauna та СapeCod. Це міг би бути повноцінний концерт десь у столиці, але він буде закритим «лише для своїх» – резидентів нашого кемпу. Готуйтесь: співатимемо голосно і щиро під легендарні хіти гурту Latexfauna, а ще жваво скидаємо усі зайві емоції у ритмі СapeCod. 

Sport-партнер з функціональних тренувань — перший в Україні спортивний хаб функціонального тренінгу Спортхаб ЕБШ. Сертифікована тренерка клубу — Христина Муха — готує спеціальну програму тренувань для повного перезавантаження, але адаптовану під різні рівні підготовки, щоб кожен міг отримати задоволення від тренувань. 

Wellness-менеджерка Platforma Camp – сертифікований інструктор з йоги, Юлія Асаді, готує вправи з відновлення тіла та розуму, медитації, які допоможуть зупинитися й віднайти свої сильні й найсильніші сторони. 

Як і минулого року, квитки розлітаються зі швидкістю світла, тому майбутнім резидентам варто не проґавити шанс — зареєструватися і встигнути схопити свій. 

Чуєте? Це Latexfauna налаштовує гітари, лектори проганяють виступи, а інструктори з йоги й силових розминають м`язи перед заняттям. Якщо ви теж не можете про це не думати та чекаєте потужного пушу для своїх нових проєктів, тоді зустрінемось вже зовсім скоро на Platforma Camp

«Platforma Camp завжди надихає, це точка перезапуску для усіх креативних українців, для тих, хто хоче і знає, як змінювати завтра, як наповнювати його новими сенсами й любовʼю у всіх її розуміннях — до своєї країни, до своєї справи, до тих, з ким ти це майбутнє створюєш», — Refael Yucha, засновник Coworking Platforma та організатор Platforma Camp.

«За останні рік це найприємніша і дуже яскрава подія. Дозволити собі на ці 3 дні стати дорослими дітьми — чудовий досвід! Програма кемпу — дуже яскрава, цього дуже не вистачало всім нам», – Євгенія Логай, власниця бренду Spadshchyna і CULTURA, інфлюенсер, гостя Platforma Summer Camp.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук