Xerox продає бізнес місцевому менеджменту і виходить з росії

Читати на RU

З початком повномасштабного вторгнення американська компанія Xerox заявила про зупинку всіх поставок в росію, залишивши лише «обмежені операції» з дотриманням всіх відповідних державних санкцій. Тепер, на 595 день війни, компанія оновила повідомлення та зазначила, що продає свою російську дочірню компанію місцевому менеджменту і нарешті виходить з росії.

  • На початку повномасштабної війни Xerox «обмежив свою діяльність» у росії. Ці обмежені операції, як повідомляють в самій компанії, передбачали ведення бізнесу лише з окремими клієнтами та партнерами в повній відповідності до всіх державних санкцій, що були накладені на державу-агресора.
  • Зараз Xerox припиняє всю діяльність, що залишилася в росії, і передає бізнес місцевому менеджменту через продаж своєї російської дочірньої компанії». Умови угоди при цьому не розкриваються.
  • Як повідомляє «Економічна правда» з посиланням на російські ЗМІ, «ТОВ «Ксерокс (СНД)» продовжить працювати як незалежна організація, найближчим часом змінить назву і не буде пов’язана з корпорацією Xerox.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук