Українське IT-комʼюніті на Кіпрі: як пройшов Yalantis Networking Meetup

У жовтні компанія Yalantis вдруге зібрала українську IT-спільноту у Ларнаці на Кіпрі.
Цього разу зустріч була присвячена темі факапів, що призвели до карʼєрних перемог, бо помилятися не страшно, а навіть — корисно.

Компанія відкрила R&D центр у Ларнаці у грудні 2021 року і з того часу прагне будувати комʼюніті не тільки всередині компанії, а й зовні:

«Я обожнюю зустрічі української спільноти. Це цікаві та талановиті люди, що як і я опинилися у вимушеній еміграції. Водночас українське IT-комʼюніті на Кіпрі досить невелике, але від того зустрічі цінуються ще більше. Ми брали участь у DOU Charity Networking, організували перший нетворкінг у червні й зрозуміли — люди прагнуть спілкування. Так народилася ідея створення зустрічей на стабільній основі. За весь час зібрали разом понад 150 людей», – Марина Шевченко, HR Generalist у Yalantis на Кіпрі.

Цього разу на учасників очікував не тільки нетворкінг, а й виступи спікерів Yalantis. Ділимося інсайтами з доповідей:

«Культурні відмінності у переговорах з партнерами та як зробити перемовини win-win»

«Прочитайте книгу Erin Myers «Cultural Map», якщо ви раніше не читали. Авторка досліджує різниці в культурних стереотипах, ставленні до часу, комунікації, рішень та лідерства. Кожній культурі та країні властиві свої особливості. Я думаю всі на Кіпрі знають, що таке «сіга-сіга», що означає не поспішаючи. Це стиль життя і це також стосується бізнесу», — Тетяна Гайдамака, Head of Sales.

Валідація ідей перед втіленням та менеджерські підходи, щоб досягти ефективних результатів

«Для проведення оцінки бізнес-потреб клієнта можна використовувати інструмент «дерево рішень» або чеклісти відповідних рішень. Ці інструменти як і безліч інших доступні в інтернеті й не представляють великої складності у використанні. Зрозуміло, що кожен бізнес має свої унікальні характеристики, всі деталі не завжди можуть бути відомі та записані. Використати принцип «build or buy» може як сам клієнт перед наступним кроком, так і компанія вендор для досягнення бізнес-цілей», — Наталі Бічан, Head of PMO.

Формування команд для специфічної технології

«Спочатку ми фокусувалися суто на знаннях мови Rust як на головному критерії пошуку кандидатів. Згодом почали розуміти, що люди, які вже володіють досвідом та знаннями в Rust, але не володіли досвідом в бекенд-розробці, що їм важко оскільки набагато більше потрібно дізнатися. Однак, для нас це було важливо. Наслідком стала зміна підходу до відбору кандидатів — ми перестали акцентувати на знанні Rust, і почали більше звертати увагу на знання бекенд-розробки, мікросервісів і створення розподілених систем.

«Світчери повинні бути готові до великої кількості роботи, а також навчанню та адаптації до нових інструментів, які вимагає використання Rust та інших технологій у конкретному проєкті», – Михайло Майдан, Head of Rust Department

Обмін даними з клієнтами та як правильно повністю передати проєкт замовнику

«При передачі проєкту клієнту, важливо ретельно розглянути процес його передачі. Один зі способів цього досягнути – проведення навчальних оновлень та надання інструкцій щодо використання інструментів. Клієнти повинні усвідомити свої обов’язки та відповідальність за проєкт і погодити питання щодо оновлень та їх впливу на систему. Завершенням процесу передачі є впевненість як з боку клієнта, так і з боку команди, що вони задоволені наданими сервісами, і готові до співпраці та відповідальності за проєкт у майбутньому», — Олег Перловський, Python Developer.

Компанія й надалі планує збирати українську IT-спільноту у Ларнаці. Слідкуйте за анонсами та карʼєрними можливостями Yalantis у Facebook.

Yalantis — українська аутсорсингова компанія, якій у 2023 році виповнюється 15 років. Команда Yalantis нараховує 500 спеціалістів. Компанія має офіси в Варшаві, Ларнаці, Дніпрі, Києві, Львові та понад 200 проєктів у своєму портфоліо. Переглянути актуальні вакансії можна на DOU.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук