Як за 2 дні стати профі у стратегічних переговорах разом з Амерікан Юніверсіті Київ

«У бізнесі, як і в житті, ви отримуєте не те, на що заслуговуєте, а те, про що змогли домовитись», – стверджує Роман Шеремета, ректор та професор Амерікан Юніверсіті Київ, один із найвідоміших та найбільш цитованих українських економістів у світі, автор курсу «Стратегічні переговори». Як за 2 дні значно посилити свої «переговорні позиції» та натренувати унікальну навичку ведення переговорів розповідаємо у спільному проєкті з АЮК.

Амерікан Юніверсіті Київ (АЮК) — приватний університет, який пропонує вищу освіту бакалавра та магістра в галузі ІТ, бізнесу та менеджменту, а також короткострокові програми навчання впродовж життя. Освітня програма побудована за стандартами Arizona State University, одного з найбільших та найінноваційніших університетів США. Студенти АЮК навчаються англійською мовою та можуть отримати подвійний – український та американський — диплом. 

Як побудоване навчання?

Курс «Стратегічні переговори» проходитиме 3 та 4 листопада в форматі офлайн у кампусі АЮК у Києві. Він буде корисним для підприємців, менеджерів різного рівня, держслужбовців, керівників громадських організацій, проєктних менеджерів та для кожного, хто прагне навчатися ефективно домовлятися. 

Навчання проходитиме англійською мовою, тож учасники повинні володіти нею на рівні В2 або вище (університет не вимагає сертифікатів або інших форм підтвердження рівня мови).

Дводенна програма буде дуже насиченою. Після її завершення учасники вмітимуть:

  • Розуміти й аналізувати основні поняття та упередження в переговорах.
  • Визначати свою переговорну силу та які стратегії варто застосовувати в кожній конкретній ситуації.
  • Ефективно готуватися до переговорів та вести їх переконливо.
  • Будувати міцні взаємовигідні відносини з клієнтами та партнерами.
  • Керувати конфліктами та працювати зі складними сценаріями переговорів.
  • Співпрацювати з людьми з різним досвідом, очікуваннями та цінностями.

Однією із величезних переваг курсу є те, що в ньому є чимало практичних занять-симуляцій переговорів з партнерами та одногрупниками.

Після успішного завершення навчання учасники отримають сертифікат, акредитований Амерікан Юніверсіті Київ. Кредити можна перенести та зарахувати на бакалаврські чи магістерські програми, якщо учасник вирішить продовжити навчання в університеті. 

Хто викладатиме?

Автором та викладачем курсу є д-р Роман Шеремета, ректор та професор Амерікан Юніверсіті Київ. У 2015 році він був визнаний найкращим економістом українського походження за версією Forbes, найкращим молодим економістом у світі згідно з рейтингом IDEAS у 2018 році та увійшов до переліку найкращих 40 професорів віком до 40 років за версією Poets and Quants у 2019 році. Пан Шеремета є автором понад 80 статей, опублікованих у провідних наукових виданнях з економіки, бізнесу, психології та політології. Має ступінь доктора філософії з економіки в Purdue University, а також є одним із найбільш цитованих українських економістів у світі.

«Усі фундаментальні прориви відбуваються шляхом переговорів. Я переконаний, що після перемоги в Україну будуть заходити великі міжнародні інвестиції. Вміння ефективно та переконливо вести переговори значно збільшить ваші шанси отримати ці інвестиції, нових партнерів та можливості для зростання», – зазначає Роман Шеремета.

Як потрапити на курс?

Для зарахування на навчання необхідно заповнити заявку на сайті університету.

Яка вартість навчання?

Вартість курсу становить 490$ та здійснюється в гривні по курсу НБУ на дату оплати. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук