Tommy Hilfiger та Pendleton об’єднали стилі, створивши нову колекцію: її вже можна придбати у ТРЦ Ocean Plaza

У жовтні 2023 року Tommy Hilfiger, всесвітньо відомий бренд, що випускає одяг, взуття та аксесуари, презентував нову колекцію у колаборації із виробником текстилю Pendleton Woolen Mills. Це — колекція одягу для прогулянок на вулиці чи відпочинку на природі, із натуральних тканин та із яскравими принтами. Нова колекція уже доступна в інтернет-магазині MD-fashion.ua, а також у магазині Tommy Hilfiger у Києві в ТРЦ Ocean Plaza. 

Чим унікальна ця колекція

Це — колекція одягу для родини, що демонструє відданість традиціям, створена професіоналами Tommy Hilfiger у колаборації із Pendleton Woolen Mills. Вона поєднує упізнавані кольори, текстури та патерни Pendleton Woolen Mills з елегантним стилем Tommy Hilfiger. 

Колекція складається як з одягу, так і з аксесуарів. Це — і водовідштовхувальний пуховик, посилений зігріваючою обробкою Pendleton, ще тепліший завдяки утеплювачу подвійної в’язки; і сорочки унісекс, оздоблені яскравими смугами, і спортивні штани із кольоровими манжетами. У колекції також представлені аксесуари, такі як теплі бавовняні шарфи, стильні сумки та рюкзаки для прогулянок за містом, прикрашені традиційними американськими патернами. 

Колекцію представили відомий американський діджей Стів Аокі та його сестра, американська акторка та модель Девон Аокі зі своїми близькими. Їхні фото у родинному колі підкреслюють орієнтованість колекції на сімейні цінності та традиції.

«Tommy — це бренд на всі часи, як пісня, що не старішає. Як продюсер та митець, я також хочу лишатися над трендами, бути релевантним у культурі. Хай би як було, Tommy — один із тих легендарних брендів, що завжди лишається понад трендами, тож коли мене запросили до участі у кампанії, я довго не думав», — так Стів Аокі згадує про цю колаборацію в інтерв’ю.

Де її можна придбати

Нова колекція уже доступна в інтернет-магазині MD-fashion.ua, а також в магазині Tommy Hilfiger у ТРЦ Ocean Plaza, Київ, вул. Антоновича, 176, 1 поверх. Подивитись колекцію та обрати собі аутфіт можна тут.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук