IT-школа robot_dreams запустила проєкт CYBER MONDAY, щоб мотивувати на карʼєрний розвиток в IT

Розвиватися завжди важче, ніж стояти на місці, особливо якщо вже досяг певних результатів у карʼєрі. Але коли працюєш в IT — не вийде додавати нулі до своєї зарплати просто «за вислугу років», адже все змінюється надто динамічно. Джун чи синьйор, мідл чи тимлід ― навчатися нового в IT потрібно всім і завжди. Ще складніше, коли хочеш перейти в IT з іншої сфери й просто не знаєш, з чого почати. 

Вся ця невідомість плутає думки й лякає, а від того зʼявляється прокрастинація, а бажання «вивчити JavaScript, щоб створювати сайти» або «розібратися з віконними функціями в SQL, щоб коректно збирати дані» — відкладається на невизначений термін. 

Щоб усі, хто бажає стартувати або прокачати скіли в IT перестали відкладати розвиток «на понеділок», який ніколи не настане — в IT-школі robot_dreams розробили спецпропозицію CYBER MONDAY. Це 2 тижні, з 13 до 27 листопада зі знижками до 50% на всі курси. 

robot_dreams ― це міжнародна освітня платформа для тих, хто хоче розвивати карʼєру в IT. За 3 роки на ринку тут запустили 52 теми курсів і випустили близько 5000 студентів. Школа брала участь в освітній програмі IT Generation від Мінцифри та безоплатно навчила 264 людини, які стартували в IT з нуля. А у серпні 2023 року команда robot_dreams організувала масштабну 6-годинну IT-конференцію — STRUM про реалії та виклики українського IT, яку переглянули близько 6500 айтівців.

Тут викладають фахівці з Amazon, Google, Microsoft, Grammarly, Airbus, Meta, Bolt, Wise та інших технологічних гігантів. А теми курсів покривають усі напрями, що мають попит: від аналітики й тестування ― до розробки ігор, блокчейну і машинного навчання.

Тож усі, хто бажає стартувати в IT або прокачати скіли та підвищити грейд — можуть скористатися пропозицією CYBER MONDAY.

У чому суть спецпропозиції: з 13 до 27 листопада ви можете придбати будь-який один курс зі знижкою 30% або 2 курси за ціною 1. 

Механізм участі в CYBER MONDAY простий:

  • переходите на сайт robot_dreams і залишаєте заявку;
  • обираєте курс, який бажаєте придбати зі знижкою, або підбираєте разом з консультантом 2 курси за ціною 1 під ваш запит;
  • навчаєтеся і прокачуєте скіли.

Більше деталей про CYBER MONDAY тут. Не витрачайте гроші під час «Чорної пʼятниці» на речі, які вам насправді не потрібні. Інвестуйте в знання.  

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук