Spotify звільняє 17% співробітників для зменшення витрат – це третя хвиля скорочень за рік

У стримінговому сервісі Spotify відбувається третя хвиля масштабних скорочень за рік, цього разу планують звільнити 17% співробітників. Про це повідомив CEO компанії Даніель Ек у записці до працівників.

До такого рішення призвело різке уповільнення економічного зростання та збільшення капітальних витрат.

«Це привело мене до рішення, яке спричинить значні зміни для нашої компанії. Щоб узгодити Spotify з нашими майбутніми цілями та переконатися, що ми відповідаємо майбутнім викликам, я ухвалив важке рішення — скоротити загальну чисельність персоналу в компанії приблизно на 17%. Я розумію, що це вплине на низку людей, які зробили цінний внесок. Відверто кажучи, від нас піде багато розумних, талановитих і працьовитих людей», — пише Ек.

  • Даніель Ек додав, що розуміє, що такі масштабні скорочення виглядають дивно на фоні «нещодавнього позитивного звіту про прибутки та нашу ефективність». Однак це було необхідним рішенням для узгодження фінансових цілей та поточних операційних витрат.
  • Усі звільнені співробітники отримуватимуть допомогу впродовж п’яти місяців, також допомогу нададуть усім мігрантам.

За інформацією The Verge, з огляду на загальну кількість 9241 співробітник, скорочення вплинуть на понад 1500 осіб. Також медіа пише, що це третя масштабна хвиля скорочень у компанії за 2023 рік. У січні компанія оголосила про звільнення 6% персоналу, у червні — про ще 200 людей у своєму підрозділі подкастів.

Ці звільнення відбулися після того, як чисельність персоналу Spotify значно зросла під час пандемії, за останні три роки їхня кількість майже подвоїлася, зазначає The Wall Street Journal.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук