Український синдикат Toloka.vc інвестує $615 000 у британську компанію Scan.com

Український венчурний синдикат Toloka.vc інвестує $615 000 у британську компанію Scan.com. Про це в синдикаті розповіли AIN.UA.

  • Стартап залучає від інвесторів Толоки $615 000, які будуть спрямовані на розширення на ринку США.
  • Сумарно раунд інвестиції складає $50 млн та підтримується фондами Triple Point, Oxford Capital, YZR та Aviva Ventures, які вже погодилися надати $46 млн з $50 млн необхідних для здійснення угоди.

Завдяки залученим коштам засновники стартапу планують:

  • створити фінансову синергію для досягнення чистого ARR в десятки мільйонів з початку 2024 року;
  • посилити Scan.com медичними активами (сканувальним обладнанням) для забезпечення подальшого дослідження та розробки продуктів;
  • збільшити продажі та дохід приблизно в 3 рази — з $7,7 млн до $21 млн до кінця 2024 року.

Scan.com — онлайн-платформа, яка допомагає користувачам із Великої Британії та США порівнювати, переглядати та бронювати послуги з медичного сканування. Команда із 45 співробітників Scan.com створює інфраструктуру для безперешкодного зв’язку лікарів і пацієнтів із центрами медичної візуалізації у Великій Британії та США.

«Ринок медичної візуалізації оцінюється в США в $120 млрд, а у Великій Британії — у $38 млрд на рік. Проте процес отримання клієнтами послуг надто далекий від того, щоби бути повністю задовільним. Кожному пацієнту доводиться мати справу з громіздкою паперовою тяганиною, численними дзвінками та електронними листами», – розповідає Олександр Колб, один зі співзасновників Toloka.vc.

Нагадуємо, що нещодавно синдикат Toloka.vc повідомив, що інвестує 510 000 фунтів у британську компанію із виготовлення електровелосипедів з українською співзасновницею Gin.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук