ZAS Ventures інвестував $50 000 в стартап CloudAvocado

Стартап з оптимізації коштів у хмарній інфраструктурі CloudAvocado, заснований українцями Андрієм Пищиком і Олександром Толочком, залучив $50 000 від венчурної фірми ZAS Ventures. Про це AIN.UA розповіли сторони угоди, водночас вони утримались від розкриття поточної оцінки проєкту.

Залучені кошти підуть на посилення Business Development та маркетингової складової компанії. Інвестор виступить консультантом з цих питань.

CloudAvocado розробляє продукт для оптимізації хмарних витрат на AWS та надає аналітику й звіти в реальному часі щодо витрат на cloud-інфраструктуру. Також сервіс надає поради щодо зменшення негативного впливу на навколишнє середовище за допомогою оптимізації використання хмарних ресурсів.

Проєкт офіційно запустили в 2021 році у Львові, зараз його команда налічує сімох людей. Як повідомили AIN.UA в CloudAvocado, наразі вони не перебувають в пошуках додаткового фінансування, але повернуться до цього питання в майбутньому.

Це вже друга інвестиція від ZAS Ventures з чеком $50 000 — перед цим венчурна фірма інвестувала в український стартап Fintellect, який розробляє фінансовий застосунок для бізнесів.

Про ZAS Ventures

ZAS Ventures заснували українці Андрій Зінчук та Артем Волхонський. Обидва перебувають в Києві. Офіційний запуск відбувся у вересні 2023 року. Венчурна фірма інкорпорована в США з офісами в Сан-Франциско та Києві. Окрім українців, ZAS Ventures також має американських партнерів.

ZAS Ventures планує проінвестувати в 30 українських стартапів чеком до $100 000 на передпосівній стадії та в перспективі допомогти їм підняти сідраунд через рік. ZAS Ventures рекомендуватиме свої портфельні компанії більш ніж 20 іншим фондам-партнерам в США та Європі, а також готовий самостійно робити доінвестування.

Також ZAS Ventures практикує офісні години, під час яких можна запітчити свій проект і отримати поради від партнерів фонду. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук