Міноборони працює над створенням власної рекрутингової агенції

Міністерство оборони України веде роботу над створенням власної рекрутингової агенції для посад у лавах ЗСУ. Про це уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець розповів у коментарі DOU.

  • Агенція Міноборони працюватиме паралельно з онлайн-платформами, які вже співпрацюють із міністерством: Lobby X, OLX, Work.ua та Robota.ua.
  • Основна ідея – не просто зв’язувати військові частини з потенційними кандидатами на вакантні посади, а проводити повноцінний рекрутинг до лав Збройних Сил у класичному розумінні цього слова.

«Йдеться про промотування військової служби та відбір кандидатів на конкретні посади чи за певною спеціальністю. Уже незабаром ми плануємо запуск пілотних проєктів із рекрутингу в окремих містах, з поступовим масштабуванням цих активностей на всю Україну», — розповів Бежевець.

Таким чином українці зможуть звертатися напряму до агенції, спілкуватися з рекрутерами, отримувати відповіді на всі свої запитання: які є вакансії, які умови та яка специфіка служби на різних посадах, які є підрозділи тощо.

«Якщо відразу не склалось побачити себе в лавах ЗСУ — можна буде залишити свої контактні дані, щоб рекрутер міг зв’язатись із кандидатом, коли з’явиться бажана вакансія», — додає уповноважений представник Міноборони.

Нагадуємо, що за майже два місяці через платформи Work.ua, Lobby X, Robota.ua та «OLX Робота» отримали майже 37 500 відгуків на військові вакансії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук