Компанія-власниця Viber відкрила офіс у Києві

Rakuten Group, Inc., власниця Viber, відкрила офіс у центрі Києва. Про це компанія повідомила AIN.UA.

Згідно з повідомленням, новий київський офіс дозволить місцевій команді працювати разом, ефективніше розробляти технологічні продукти та послуги.

Подальші кроки

  • Плани Rakuten щодо присутності в Україні включають додатковий найм у технологічному секторі та призначення регіонального менеджера.
  • Очікується, що одним із наступних кроків стане запуск в Україні сервісу цифрового гаманця Rakuten Viber після його успішного впровадження у декількох європейських країнах. Ця послуга надасть користувачам Viber в Україні нові фінансові послуги, зокрема можливість надсилати гроші в країну та з країни за допомогою безпечних миттєвих транзакцій.

Підтримка України

Rakuten послідовно підтримує Україну протягом війни та демонструє відданість її народу, економіці та післявоєнній відбудові.

  • Rakuten підписав меморандум про партнерство з VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON) щодо співпраці з відновлення інфраструктури країни за допомогою Open RAN і цифрових послуг.
  • Rakuten запустив Український гуманітарний кризовий фонд екстреної допомоги через свою онлайн-платформу для пожертв, Rakuten Clutch Special Charity Fund, і провів акцію пожертвування на підтримку України, яка зібрала понад 1,3 мільярда єн.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук