Україна та Велика Британія запустили технологічний міст UK-Ukraine TechBridge — у яких напрямах він працюватиме

Міністерство цифрової трансформації України повідомило про запуск платформи UK-Ukraine TechBridge – технологічного мосту для співпраці України та Великої Британії. Про це йдеться в дописі Мінцифри у Telegram. AIN.UA уточнив у міністерства напрями подальшої співпраці двох держав.

«UK-Ukraine TechBridge об’єднає потенціал української ІТ-індустрії та досвід британського технологічного сектору. Завдяки проєкту наші IT-спеціалісти матимуть змогу прокачати свої скіли та повчитися в представників топових світових компаній, як-от Cisco, Salesforce чи Oracle», — пише Мінцифра.

Також у межах проєкту має запрацювати акселераційна програма для стартапів. Вона передбачає майстеркласи, програму з менторства, нетворкінг та пітчинг стартапами своїх продуктів перед інвесторами.

Мінцифри поділилися з AIN.UA основними напрямами взаємодії в межах UK-Ukraine TechBridge:

  • Торгівля. Це різноманітні торговельні місії, технологічні конференції за спільної підтримки Мінцифри та Британського уряду, у межах яких українські технологічні компанії матимуть можливість презентувати свої продукти потенційним партнерам, клієнтам, інвесторам. І, важливо, — дослідити можливості виходу на ринок Великої Британії та інших країн.
  • Розвиток інновацій. Серія воркшопів із залученням експертів із топових британський та українських ІТ-компаній. Пріоритетні сектори — агро, охорона здоров’я та розмінування. Лекторів, програму вже зовсім скоро проанонсуємо разом із командою Департаменту бізнесу та торгівлі Британського уряду.
  • Акселерація стартапів. Також зберемо представників британського та українського технологічного секторів, що надаватимуть менторську підтримку українським стартапам протягом 4–5 місяців. Наприкінці проведемо DemoDay для 20 українських стартапів.
  • Навчання. Це безкоштовне навчання від Cisco, Oracle та Salesforce, що розраховані як на професійних ІТ-спеціалістів, так і для початківців. А також — розширений доступ до програми від AWS ITSkills 4 U.
  • Основний фокус UK-Ukraine TechBridge тримає на МСБ (мережа об’єднань малого й середнього бізнесу з різних галузей економіки та регіонів України), ті українські компанії, яким це справді потрібно.

Усі спільні ініціативи анонсуватимуть окремо, водночас українські ІТ-компанії вже зараз можуть подаватися на навчання.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук