ДБР затримало засновника інвесткомпанії Concorde Capital Ігоря Мазепу — Бабель

Державне бюро розслідувань затримало українського бізнесмена, засновника інвестиційної компанії Concorde Capital Ігоря Мазепу. Про це повідомляє видання «Бабель» із посиланням на джерела в правоохоронних органах. Мазепу затримали під час проходження українсько-польського кордону.

За даними видання NV це трапилося на КПП «Медика-Шегині» 18 січня 2024 року о 15.00. Крім того, джерела медіа повідомляють, що ДБР проводить обшуки в офісі Concorde Capital. Справа пов’язана з отриманням права на землю для будівництва котеджного містечка преміум-класу Goodlife Park у Вишгородському районі Київської області.

У травні 2023 року Ігор Мазепа анонсував антирейтинг правоохоронців та суддів, які зловживають своїми повноваженнями та чинять тиск на бізнеси. Уже в червні його підтримали 42 підприємці, які опублікували «Маніфест українського бізнесу на захист 42 статті Конституції»: «Кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. Підприємницька діяльність депутатів, посадових і службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування обмежується законом. Держава забезпечує захист конкуренції в підприємницькій діяльності».

Concorde Capital — один з інвесторів українського фінтех-стартапу Weld Money, який був заснований у 2020 році. У серпні 2023 року стало відомо, що співробітники стартапу не отримували зарплати впродовж 10 місяців, адже інвестори відмовилися від виплат.

У 2020 році фонд DARTLEM HOLDINGS LIMITED, який пов’язують із Concorde Capital, інвестував у онлайн-ритейлера MakeUp. Частка фонду в бізнесі – до 2 %.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук