Хакери викрали дані понад 35 млн клієнтів Vans, Supreme, Timberland та The North Face

Компанія VF Corp., якій належать популярні бренди одягу Vans, Timberland, Supreme та The North Face, повідомила, що хакери вкрали особисті дані 35,5 мільйонів її клієнтів під час кібератаки у грудні 2023 року. Про це пише TechCrunch.

  • Компанія сповістила про витік даних регуляторним органам. У документі не уточнюється, які саме персональні дані були отримані, і чи знає компанія, що саме було вкрадено.
  • VF Corp. лише повідомила, що для своїх клієнтів вона не зберігає номери соціального страхування, банківські реквізити чи інформацію про платіжні картки, і що також не має доказів того, що хакери отримали паролі клієнтів.
  • Раніше VF Corp. заявила, що хакери порушили її роботу, зашифрувавши деякі ІТ-системи. Згодом кіберзлочинна група ALPHV (або BlackCat) взяла на себе відповідальність за витік даних.

На момент інциденту VF заявила, що зазнає перебоїв у роботі та зазнає труднощів із виконанням замовлень. У заяві зазначається, що компанія все ще відчуває незначні наслідки кібератаки, але наздогнала виконання замовлень, які були відкладені.

Компанія повідомила, що відновила ІТ-системи та дані, які постраждали від кібератаки, але продовжує працювати над усуненням наслідків для роботи.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук