«Просять заставу в 700 млн грн»: Ігор Мазепа прокоментував своє затримання

Засновник інвесткомпанії Concorde Capital Ігор Мазепа прокоментував своє затримання ДБР 18 січня та підозри у відчуженні земель Київської ГЕС.

«По суті справи. Перше, із «російського сліду» в цій справі — хіба що деякі російські слова, які я почув при затриманні. Але то на їх совісті. Друге, підозра стосується виділення якоїсь земельної ділянки на 2,4 га. Хтось там порахував, що ця операція завдала збитків державі на 7 мільйонів гривень. Кажуть, виділили з порушенням законодавства. Чому прийшли до мене — не ясно, бо я нікому ніяких державних ділянок не виділяв. Відповіді на питання, чи затримали тих, хто виділяв, я не отримав», — пише Мазепа.

За словами бізнесмена, прокурори просять як запобіжний захід заставу в розмірі 700 млн грн. Ще 500 млн грн застави просять за брата Ігоря Мазепи. «Тобто, як мінімум 1,2 мільярда гривень за справу, де нібито збитки становлять 7 мільйонів», – додає Мазепа.

19 січня розпочалося судове засідання з приводу обрання запобіжного заходу для бізнесмена Ігоря Мазепи. Захист попросив час на зібрання документів для характеристики підозрюваного з місця роботи, про стан сім’ї, а також — зібрати документи з роботи, які би допомогли захисту підготувати відповіді для обвинувальної сторони. Адвокати Мазепи досі не можуть зв’язатися з людьми у Concorde Capital і отримати додаткові документи. Суд відмовив у клопотанні збору документів, захист оголосив відвід.

Що сталося?

Засновника інвесткомпанії Concorde Capital Ігоря Мазепу 18 січня затримали на українсько-польському кордоні. В офісі компанії провели обшуки. Згідно з даними ДБР, бізнесмена підозрюють у відчуженні земель, що належать Київській ГЕС, для будівництва містечка преміумкласу Goodlife Park.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук