Бізнесмен Ігор Мазепа вийшов під заставу в 21 млн грн (оновлено)

Оновлено станом на 24 січня:

Директор інвесткомпанії Concorde Capital Ігор Мазепа вийшов із СІЗО. Заставу в розмірі 21 млн грн сплатила одна із компаній, що входить до групи компаній «Конкорд Кепітал». Про пише Суспільне.

«Застава сплачена у розмірі, який визначено ухвалою апеляційної інстанції, з огляду на що, підстав для перебування пана Ігора в СІЗО немає», — повідомив адвокат Ігоря Мазепи Тарас Пошиванюк.

23 січня Апеляційний суд Києва розглянув скаргу й залишив під вартою засновника та директора інвесткомпанії Concorde Capital Ігоря Мазепу. Водночас суму застави було зменшено зі 349 млн 700 000 грн до 21 млн грн. Про це пише «Суспільне».

Працівники ДБР спільно з Нацполіцією затримали Ігоря Мазепу 18 січня на українсько-польському кордоні під час спроби виїзду. Його підозрюють в організації схеми протиправного заволодіння 2,4 га, на яких розміщуються гідротехнічні споруди критичної інфраструктури — Київської ГЕС, а наразі розташоване котеджне містечко преміумкласу Goodlife Park.

Суд обрав Мазепі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 349 млн грн. Після цього адвокати подали апеляцію. Водночас у Concorde Capital повідомляли про зупинку роботи офісу внаслідок обшуків.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук