Meta посилює контроль за спілкуванням підлітків у Messenger та Instagram

Meta оголосила про впровадження нових обмежень на Facebook та Instagram для підлітків, які не дозволятимуть будь-кому надсилати їм повідомлення. Про це пише TechCrunch.

Нові обмеження

  • Instagram: раніше обмеження на спілкування з підлітками діяли лише для дорослих, старших за 18 років, які не підписані на них. Тепер ці обмеження за замовчуванням поширюватимуться на всіх користувачів віком до 16 років, а в деяких регіонах – до 18 років.
  • Messenger: неповнолітні користувачі отримуватимуть повідомлення лише від друзів у Facebook або людей, які є в їхніх контактах.
Зображення Meta

Посилення батьківського контролю

  • Meta вдосконалює батьківський контроль: опікуни можуть схвалити або заборонити зміни налаштувань конфіденційності, внесених підлітками. Раніше, коли підлітки змінювали ці налаштування, опікуни лише отримували повідомлення, але не могли нічого зробити.
  • Компанія навела приклад: якщо підліток намагається зробити свій профіль публічним із приватного, змінює контроль конфіденційного вмісту з «Менше» на «Стандартний» або спробує змінити налаштування того, хто може писати йому, опікуни зможуть це заблокувати.
Зображення Meta

Майбутні функції:

  • Meta також планує запустити функцію, яка не дозволить підліткам бачити небажані та неприйнятні зображення у повідомленнях, надісланих іншими користувачами. Ця функція працюватиме і у чатах з наскрізним шифруванням.
  • Компанія не уточнила, які заходи вона вживає для захисту конфіденційності підлітків під час впровадження цих функцій. Також не надано деталей щодо того, який контент вважається неприйнятним.

Meta вперше випустила інструменти батьківського контролю для Instagram у 2022 році.

Раніше цього місяця компанія запровадила нові інструменти, щоб обмежити підлітків від перегляду матеріалів про завдання собі шкоди та розлади харчової поведінки на Facebook та Instagram.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук