В Україну заходить маркетплейс Trendyol. Він належить Alibaba Group, яку визнано міжнародним спонсором війни

Trendyol Group, турецький аналог Amazon, який контролюється китайською компанією Alibaba Group, планує найближчим часом вийти на український ринок. 17 серпня 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) визнало китайську групу компаній Alibaba Group Holding Limited міжнародним спонсором війни і додала її до відповідного списку.

Цю інформацію підтвердили під час зустрічі першого віцепрем’єр-міністра України – міністра економіки України Юлії Свириденко з президентом Trendyol Group Четіном Чагаляном, повідомляється на сайті Міністерстві економіки України.

Trendyol Group працює в багатьох країнах ЄС, Туреччині та на Близькому Сході.

«Українська індустрія моди добре розвивається навіть попри війну. Для нас дуже важливо надати можливість вітчизняним виробникам і брендам отримати можливості доступу до нових ринків, щоб вони змогли експортувати свою продукцію у ще більшу кількість країн. Тому ми вітаємо майбутню співпрацю турецького та українського бізнесу. Загалом нас цікавить доступ якомога більшої кількості українських компаній на глобальний ринок», – зазначила Свириденко.

AIN.UA звернувся за коментарем до Мінекономіки, але наразі не отримав відповідь.

Alibaba Group оголосила про плани інвестувати $2 млрд у Туреччину у 2022 році після зустрічі керівника Alibaba Майкла Еванса з президентом Реджепом Таїпом Ердоганом. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук