PeopleForce залучив $2 млн інвестицій від польського фонду Pracuj Ventures

Український стартап PeopleForce, який пропонує HRM-рішення для автоматизації процесів HR та рекрутингу, залучив $2 млн інвестицій від польського фонду Pracuj Ventures. Про це AIN.UA розповіли в стартапі.

  • Інвестицію очолив відомий польський венчурний фонд Pracuj Ventures.
  • Фінансування посилить подальшу розробку продукту й допоможе з масштабуванням на міжнародні ринки, зокрема, Польщі та Латинської Америки.
  • Наразі мета PeopleForce — оптимізація HR-процесів компаній на всіх етапах життєвого циклу співробітників та сприяння формуванню культури високої ефективності.

PeopleForce раніше закрив раунд фінансування з Pracuj Ventures, та став дев’ятим бізнесом у їхньому інвестиційному портфелі разом із Gamfi, Gymsteer, Inhire.io, Kadromierz, SeniorApp, Sherlock Waste, Wandlee, Worksmile та іншими.

Український стартап був заснований у 2019 році Ендрю Сетініком. Це all-in-one HR-платформа для оптимізації HR-процесів та менеджменту позитивного досвіду на кожному етапі життєвого циклу співробітника. Наразі стартап має понад 800 клієнтів із 25 країн світу, загальною кількістю понад 80 000 активних користувачів системи. Серед них такі відомі бренди, як Rakuten, BMW, Deloitte, Ajax Systems, Reply.io та YouScan, включаючи польські компанії Autenti, MerXu, Grupa eSky, Inspeerity, Addepto, Verseo, і представників LATAM — Hubbing LATAM, Infracommers, Patagonian, Clarika тощо.

У 2021 році PeopleForce залучив $700 000 від Sturgeon Capital та інших інвесторів. Гроші пішли на розробку нових функцій, збільшення команди, розширення на нові ринки і підвищення впізнаваності бренду.

Pracuj Ventures — польський корпоративний інноваційний фонд. Він спеціалізується на інвестуванні в області HR Tech та EDU Tech. Місією фонду є підтримка інноваційних та масштабованих проєктів на цифровому ринку HR-сфери. 40 тисяч клієнтів із 40 країн активно використовують продукти та послуги компанії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук