Заснований українцями Rentberry планує придбати збанкрутілу компанію WeWork

Заснований українцями стартап Rentberry, який працює на ринку нерухомості в США та низці інших країн, планує придбати збанкрутілу компанію WeWork. Про це повідомляють у стартапі. Суму, за яку хочуть придбати компанію, та інші деталі поки не зазначають.

Це рішення підтримали ключові інвестори, зокрема фонд Berkeley Hills Capital. Йдеться про поєднання коворкінгів WeWork із концепцією гнучкого життя Rentberry.

«Поєднуючи розгалужену екосистему коворкінгу WeWork з нашою концепцією гнучкого життя, ми прагнемо створити глобальну мережу просторів, які підтримують динамічний, мобільний спосіб життя, задовольняючи потреби сучасних професіоналів», — говорять у Rentberry.

Наразі Rentberry співпрацює з консультантами WeWork, PJT Partners, щоби подати пропозицію про придбання впродовж тижня, починаючи з 19 лютого. Деталями планують ділитися після просування процесів.

Банкрутство WeWork

Компанія WeWork, відома мережею коворкінгів і офісів, подала на банкрутство, у листопаді 2023 року. До цього вона вважалася одним із найуспішніших «єдинорогів», досягнувши фантастичної оцінки в $47 млрд, але після менеджерських і алкогольних скандалів довкола колишнього CEO Адама Ньюмана акції компанії впали приблизно на 96 %.

Що таке Rentberry

  • Rentberry — український стартап у галузі нерухомості. Спочатку запускався на ринку в США, проте надалі сервіс масштабували також на Європу та Азію.
  • Це платформа для довгострокової оренди житла, яка переводить усі процеси — перегляд квартири, підписання договорів та щомісячні платежі — в онлайн. Фішка Rentberry у тому, що на сайті можна пропонувати свою ціну за квартиру, буквально перетворюючи процес здачі-оренди на аукціон.
  • Rentberry заснували українці Олексій Любинський, Лілія Остапчук, Олександр Котовсков та Денис Голубовський. Розробка продукту зосереджена в Києві. Наразі українська команда налічує 30 людей.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук