Netcracker, ймовірно, продовжує працювати в рф. Що про це відомо

Американський провайдер бізнес-послуг Netcracker, що має R&D-центри в Україні, ймовірно, продовжує працювати в росії попри позаторішню заяву про вихід з ринку країни-агресора. Про це повідомляє Telegram-канал «Підслухано в IT».

Канал посилається на дані з фінансового звіту «Пояснения к годовой бухгалтерской отчетности ООО «НетКрэкер» за 2023 год». У ньому йдеться, що торік виторг компанії становив 8 млрд рублів, а кількість робітників в росії сягнула 2762 осіб. За відповідним запитом LinkedIn видає приблизно 1500 російських працівників.

Скрін з фінансового звіту

На російських сайтах працівники Netcracker залишають свіжі відгуки про роботу в Саратові, Нижньому Новгороді, Воронежі тощо.

Netcracker — резидент «Дія City» з 28 березня. Цей правовий режим надає компаніям низку пільг, насамперед податкових. Під час повномасштабної війни вимоги до компаній-резидентів спростили.

У березні 2022 року Netcracker висловлювала офіційну позицію щодо нападу росії на Україну. Компанія засудила війну і оголосила про вихід з російського ринку. Крім того, вони мали закрити навчальні центри в рф та припинити наймати людей. Робота з навчальними центрами є неодмінною частиною процесу найму для компанії, оскільки майбутніх співробітників навчали з нуля, а потім приймали на роботу.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук