Google виділив $20 млн на фінансування некомерційних організацій, які хочуть впровадити ШІ

Благодійне відділення Google.org запустило нову програму для некомерційних організацій, які хочуть впровадити генеративний ШІ у свою роботу. Вони отримають навчання, наставництво та фінансування $20 млн, йдеться у блозі компанії.

Google.org Accelerator: Generative AI – це шестимісячна програма, яка забезпечує навчання, семінари, наставництво і підтримку від тренера зі штучного інтелекту. Вже відібрали перших учасників – 21 організацію, що працює у галузі охорони здоров’я, освіти та реагування на кризи.

Наприклад, Світовий банк, що розробляє інструмент генеративного ШІ для допомоги політикам швидше ухвалювати рішення та ефективніше спрямовувати ресурси. Або ж Tarjimly, який використовує переклад на основі штучного інтелекту, щоб розширити можливості перекладачів для біженців.

У межах програми стипендій Google.org команди співробітників Google працюватимуть із трьома некомерційними організаціями — Tarjimly, Benefits Data Trust і mRelief — протягом шести місяців, щоб допомогти запустити запропоновані ними генеративні інструменти ШІ.

У блозі Google старша директорка в Google.org Енні Левін цитує результати опитування компанії, згідно з якими чотири з п’яти некомерційних організацій вважають, що генеративний ШІ може застосовуватися у їхній роботі. Але майже половина не користуються ним через брак інструментів, обізнаності та фінансування.

«Генеративний штучний інтелект може допомогти командам соціального впливу бути продуктивнішими, креативнішими та ефективнішими в служінні своїм спільнотам, – пише Енні Левін. – Одержувачі фінансування Google.org повідомляють, що штучний інтелект допомагає їм досягати цілей втричі швидше та майже вдвічі дешевше».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук