TSMC призупинили виробництво чипів та евакуювали працівників після землетрусу в Тайвані

Компанія Taiwan Semiconductor Manufacturing зупинила виробництво деяких мікросхем і евакуювала заводи після потужного землетрусу, який стався в Тайвані. Це викликало занепокоєння через можливі збої у глобальному ланцюжку поставок технологій, пише Bloomberg.

  • TSMC – це основний контрактний виробник мікросхем для Apple та Nvidia.
  • Його менший місцевий конкурент United Microelectronics також зупинив обладнання на деяких заводах і евакуював «певні об’єкти» в своїх центрах у Синьчжу і Тайнань.
  • Ці компанії виробляють і збирають напівпровідники, які дуже вразливі до найменших поштовхів.  Одна-єдина вібрація може знищити цілі партії, пишуть журналісти. Через землетрус акції TSMC впали на 1,3%, а UMC – майже на 1%.
  • Наслідки землетрусу ще досі оцінюють. У TSMC повідомили, що персонал починає повертатися на евакуйовані об’єкти.
  • Аналітики Бум Кі Сон і Браян Тан сказали, що деякі чипи високого класу потребують безперебійної роботи у вакуумному стані протягом кількох тижнів. Тому зупинка роботи в північних промислових районах Тайваню може означати, що вони можуть бути зіпсовані.

Потужний землетрус стався у Тайвані сьогодні, 3 квітня, пише Reuters. Це найбільший землетрус на остові за 25 років. Внаслідок нього загинули дев’ять людей, понад 900 отримали поранення, а 50 працівників готелю зникли безвісти на шляху до національного парку. Землетрус мав магнітуду 7,4 бала.

Bloomberg

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук