Warner Bros. працює над п’ятою частиною «Матриці»

Warner Bros. оголосила про розробку п’ятого фільму «Матриця». Режисером та сценаристом стане Дрю Годдард, відомий за роботою над «Марсіанином» та «Хижею в лісі».

  • Це буде перший фільм «Матриця», де режисерами не будуть Лана або Ліллі Вачовскі, хоча Лана Вачовскі й виступить виконавчою продюсеркою.
  • У своєму анонсі WB не розкрила, чи повернуться ключові актори, такі як Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс, а також не розголошувала деталей сюжету.

«Дрю звернувся до Warner Bros. з новою ідеєю, яку, на нашу думку, можна вважати неймовірним способом продовжити світ «Матриці», – водночас вшанувавши те, що Лана і Ліллі розпочали понад 25 років тому, і запропонувавши унікальну перспективу, засновану на його власній любові до серіалу та його героїв», – заявив президент з виробництва кінопродукції Warner Bros. Motion Pictures Джессі Ерман.

Сценарист Дрю Годдард розпочав свою роботу у 90-х роках і відомий роботою над серіалами «Баффі – винищувачка вампірів», «Ангел», «Загублені», «Сміливець» та «Хороше місце». У повнометражному кіно він писав сценарії до «Марсіанина», «Монстро» та «Війни світів Z», а також був сценаристом і режисером фільмів «Хижа в лісі» та «Погані часи в Ель Роялі».

Сестри Вачовскі створили «Матрицю» у 1999 році, розповівши історію хакера Нео, який дізнається правду про світ. Франшиза зібрала понад $1,8 млрд у світовому прокаті.

Попри зацікавленість Warner Bros., Вачовскі довго не хотіли продовжувати історію. 2021 року вийшов четвертий фільм «Матриця: Воскресіння», який отримав змішані відгуки та низькі касові збори.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук