Ілля Бошняков став регіональним директором Viber в Україні

Rakuten Viber призначив регіональним директором в Україні Іллю Бошнякова. Про це сьогодні, 10 квітня, у компанії повідомили AIN.UA. 

  • Бошняков очолить локальну команду та відповідатиме за адаптацію нових функцій для українського ринку та української діаспори користувачів у світі, а також за партнерства, маркетинг і комунікації в Україні. 
  • Раніше за це відповідав віцепрезидент з глобального маркетингу та розвитку соцмережі Атанас Райков з офісу в Софії, що в Болгарії. За його словами, Україна — одна з ключових країн для Rakuten Viber. Тож шукали очільника, який добре розуміє місцевий ринок.

«Ілля відповідатиме за локальні запуски нових продуктів і рішень, а також за те, щоб Україна отримувала всі нововведення від Rakuten Viber якомога швидше. Ми прискіпливо шукали потрібну людину, і тепер, коли Ілля нарешті до нас приєднався, ми плануємо значно розширювати нашу діяльність в Україні», — сказав Атанас Райков.

Що відомо про нового директора Viber 

Ілля Бошняков став власником і керівником AIN.UA в лютому 2016 року. В останні три роки запустив AIN.Capital, AIN.Business і маркетплейс для пошуку роботи в ІТ Recruitika. До ЗМІ Ілля керував рекрутингом і HR у групі британських технологічних компаній, що охоплюють індустрії FinTech, GameDev, MarTech та ін.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2023 року керівником і власником видання про ІТ, стартапи й технології AIN.UA став Артем Старосєк, засновник OSINT-агенції Molfar. Тоді Бошняков казав, що ідея пошуку стратегічного партнера з’явилася ще наприкінці 2021 року.

Rakuten Group, Inc., власниця Viber, відкрила офіс у центрі Києва в січні цьогоріч.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук