Українська авіакомпанія SkyUp надасть Wizz Air в оренду свої літаки разом із командою

Українська авіакомпанія SkyUp підписала договір з угорською Wizz Air. У його межах SkyUp  передасть в оренду три літаки разом із командами та технічними фахівцями, йдеться в пресрелізі компанії.

  • Угода діятиме на умовах АСМІ з 1 квітня 2024 до 31 березня 2025 року. Два літаки будуть у Бухаресті, ще один — у Варшаві. 
  • CEO SkyUp Дмитро Сєроухов сказав, що розвиток перевезень на умовах ACMI-контрактів — це нині центральна складова стратегії розвитку компанії.
  • До початку повномасштабної війни в Україні SkyUp працював за гібридною моделлю — поєднували регулярні та чартерні рейси. До 14 лютого 2022 року компанія на вимогу страхових компаній вивезла свої літаки в Європу.
  • Із закриттям повітряного простору в Україні основними напрямами діяльності SkyUp Airlines стали АСМІ-контракти (Aircraft, Crew Maintenance, Insurance). 

Це угода між двома компаніями, за якою одна авіакомпанія надає послуги з перевезення пасажирів іншим авіакомпаніям, використовуючи свої літаки та екіпажі, розповідав AIN.UA операційний директор SkyUp Airlines Олександр Шафієв.

Перелік авіаперевізників, із якими вже співпрацював SkyUp TM, включає Tunisair, FlyOne, HiSky SRL, HiSky Europe SRL, Wizz Air Malta, Wizz Air Abu Dhabi, Corendon Dutch, Tailwind Airlines та FlyEgypt.

За 2022 рік SkyUp показала рекордний виторг з-поміж інших авіаперевізників — 2 мільярди 756,8 мільйона гривень. У 2023 році дохід компанії за три квартали перевершив дохід за весь 2022-й.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук