Підтримка жінок-підприємиць: спеціальна пропозиція від UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Згідно з даними Opendatabot, від початку 2023 року жінки в Україні відкрили понад 154 000 нових ФОП та очолили більш ніж 10 000 нових компаній. Якщо у 2021 році власні справи, відкриті жінками, складали 49% від загальної кількості нових бізнесів, то зараз на жінок припадає 60%.

При цьому на тлі повномасштабного вторгнення у 26% жіночих бізнесів зменшилася кількість клієнтів, у 12% — кількість замовлень, розповідають в UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Щоб допомогти українкам зміцнювати й розвивати свої бізнеси в умовах нестабільності, банк розробив акцію «Плануй і втілюй!», яка діє у межах масштабної програми Women in Business.

Зображення: UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Переваги акції «Плануй і втілюй!»

2023 року в UKRSIBBANK BNP Paribas Group розробили спеціальну пропозицію для жінок, якою скористалися майже 600 підприємиць. Побачивши ефект і позитивний вплив на економіку країни, у банку вирішили ще більше посилити підтримку жіночого підприємництва в Україні.

З 1 березня до 30 червня 2024 року всі клієнтки можуть взяти участь в акції «Плануй і втілюй!» й отримати якісне фінансове обслуговування, послуги персонального менеджера та доступ до сучасного інтернет-банкінгу.

За умовами акції підприємиці отримають:

  • 6 місяців безплатного обслуговування бізнес-рахунку;
  • 6 місяців безплатної оренди термінала для торговельного еквайрингу;
  • 12 місяців безплатного обслуговування корпоративної картки;
  • безплатне підключення до інтернет-банкінгу UKRSIB business, а також можливість безплатно перерахувати кошти на рахунки всередині UKRSIBBANK.

Подати заявку на участь в акційній пропозиції можна на сайті банку.

«Ми прагнемо зробити щоденний банкінг ще легшим і ефективнішим для ведення бізнесу. Віримо, що наша акція надихне підприємиць та підтримає розвиток українського бізнесу, особливо в умовах, з якими зіштовхуються жінки у бізнесі сьогодні», — зазначає Андрій Кашперук, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Банк надає ресурси для досягнення моїх бізнес-цілей» — досвід клієнтки

UKRSIBBANK BNP Paribas Group надає підтримку жінкам-засновницям компаній з 2019 року — саме тоді з’явилася програма Women in Business. Щороку банк організовує безплатні онлайн-семінари для жінок, а також активно долучається до партнерських проєктів, спрямованих на розвиток підприємництва в Україні.

Олена Ціва — одна з яскравих представниць жіночого лідерства у сучасній українській бізнес-спільноті. Вона очолює компанію «Ліка Комфорт», яка постачає кліматичні рішення, а також розвиває першу школу для інсталяторів і менеджерів зі збуту кліматичної техніки «Lika Climate School». Крім того, підтримка жінок підприємиць є однією зі сфер інтересів Олени – вона проводить індивідуальні консультаційні зустрічі для жінок для посилення жіночого лідерства в бізнесі за донати для наших захисників та захисниць.

«Під час повномасштабної війни ми стикаємося з низкою викликів: зниження споживчого попиту, збільшення вартості ресурсів, збої логістики, а також знецінення валюти, що ускладнює фінансове планування та управління бізнесом. Крім цього, потрібно дбати про безпеку працівників і допомагати з адаптацією ВПО, які доєдналися до команди», — розповідає Олена.

За її словами, UKRSIBBANK BNP Paribas Group — надійний партнер у розвитку компанії в складних умовах, адже надає доступ до сучасних фінансових інструментів.

Так, наприклад, банківська послуга з овердрафту допомогла Олені перекрити касовий розрив, зокрема на початку повномасштабного вторгнення. Технології електронних платежів та онлайн-банкінг дозволяють ефективно керувати фінансами та здійснювати операції з будь-якої точки світу попри введення обмежень на переміщення. А послуги щодо захисту від шахрайства і кібератак забезпечують бізнесу впевненість у безпеці фінансових операцій.

Також підприємиця відмічає, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group захищає її компанію від фінансових ризиків, надаючи інформаційну підтримку.

«Банк консультує нас щодо мінімізації ризиків, пов’язаних з валютними коливаннями, кредитними ризиками та іншими потенційними загрозами для бізнесу. Крім цього, на заходах Women in Business ми розширюємо зв’язки та партнерства. У такий спосіб банк надає ресурси для досягнення моїх бізнес-цілей», — додає Олена Ціва.

У її планах — розширення ринків, інновації у продуктах, стабільність фінансів та зростання на українському ринку. При цьому вона відводить ключову роль UKRSIBBANK BNP Paribas Group, позаяк банк забезпечує фінансову підтримку, консультації з фінансового управління та грантові програми.

«Сьогодні багато жінок наважують на перші кроки у бізнесі, створюють нові фонди та організації для взаємопідтримки. Страх за майбутнє не спровокував заціпеніння, а навпаки — розізлив, мобілізував, запалив. Наші сміливі захисники й захисниці дають нам шанс стати сильнішими, і ми не маємо права нехтувати ним», — впевнена СЕО «Ліка Комфорт» пані Олена.

Величезну частину свого часу Олена приділяє волонтерській діяльності, віддаючи частину прибутку та ініціюючи збори на необхідне для наших захисників обладнання та устаткування.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук