Instagram змінює алгоритми для зменшення крадіжок контенту та просування оригінальних постів

Instagram оновив алгоритм рекомендацій контенту. Ці зміни спрямовані на зменшення крадіжок контенту на платформі, підтримку оригінального контенту та збільшення охоплення для невеликих акаунтів.

  • Найбільша зміна стосується агрегаторів — акаунтів, які завантажують або роблять скриншоти чужих відео та фото, а потім їх перепубліковують. Вони часто повністю крадуть контент, позбавляючи переглядів акаунт, який створив вміст. Тепер Instagram видалятиме з рекомендацій подібні пости. Оновлення стосується серійних репостерів — акаунтів, які понад 10 разів за 30 днів діляться контентом, який вони «не створили або істотно не покращили».
  • Наступне оновлення: платформа замінюватиме репости в рекомендаціях публікаціями оригінального контенту. Це буде зроблено, якщо оригінальний матеріал «відносно новий», і якщо система впевнена, що публікації ідентичні, «ґрунтуючись на звуках і візуальних сигналах». Instagram додасть позначку з ім’ям оригінального автора, хоча її зможуть видалити як сам автор, так і той, хто репостить фото чи відео.
  • І наостанок новий алгоритм системи рекомендацій «дасть усім авторам рівні шанси на успіх», незалежно від кількості підписників. Контент буде оцінюватися на основі його залучення, а не лише кількості фоловерів акаунта.

Ці зміни будуть впроваджені упродовж наступних місяців.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук