Українська платформа BUKI потрапила до рейтингу найкращих EdTech-компаній за версією TIME

Українська платформа для пошуку репетиторів BUKI потрапила в список Time найкращих «висхідних зірок» EdTech 2024 року. У цьому рейтингу компанія посіла шосту сходинку та загалом стала єдиною з України.

  • Цього року Time спільно з міжнародним постачальником ринкових і споживчих даних та рейтингів Statista вперше оприлюднили список найкращих світових EdTech-компаній цього року.
  • Туди увійшли 250 компаній з різних країн, третина — зі США. Рейтинг базується на формулі, що оцінює фінансову стійкість і вплив на галузь. 
  • Окремо виділили найкращі світові EdTech Rising Stars, цей рейтинг охопив 15 компаній. Так хотіли виокремити організації, які мали найвищі темпи зростання доходів за останні три роки серед тих, хто подав заявку. 
Скриншот із журналу Time

На це відреагував співзасновник і керівник платформи Buki Вадим Синжерецький на своїй сторінці у фейсбуці. «Тепер з командою можемо сміливо десь невзначай говорити, що були в TIME, нічого особливого», — пожартував він.

Buki — це EdTech-стартап, маркетплейс для вчителів і репетиторів. У команді понад 130 працівників, більш ніж 110 000 приватних репетиторів розміщено на платформі. Це один із найбільших EdTech стартапів Європи.

Нагадаємо, у 2023 році Синжерецький потрапив до щорічного список молодих лідерів 30 under 30 у Європі за версією Forbes. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук