Pornhub став платником податків в Україні

Компанія, якій належить сервіс PornHub, зареєструвалася платником податку на додану вартість (ПДВ) як постачальник електронних послуг. Про це повідомив голова комітету Верховної Ради України з податків і фінансів Данило Гетманцев.

  • Він також повідомив, що інший сервіс контенту для дорослих Only Fans за 1 квартал поповнив бюджет на $0,7 млн.
  • Гетманцев нагадав, що триває кампанія декларування особами-нерезидентами, які здійснюють операції з постачання електронних послуг фізичним особам. Загалом за перший квартал додалось 17 нових платників.
  • На сьогодні 78 (зі 105) платників задекларували свої податкові зобов’язання на суму 2,4 млрд грн (€25,5 млн та $32,6 млн).
  • Найбільші платники ПДВ з цифрових послуг — Google, Apple, Meta та Valve corporation — задекларували та сплатили понад 2 млрд грн ще до настання граничного строку.

Раніше українська податкова оштрафувала PornHub на $5543 через несплату так званого «податку на Google». Мова йде про податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20%, який мають сплачувати незареєстровані в Україні міжнародні інтернет-компанії (як і інший зареєстрований в Україні бізнес) з доходів від послуг, які вони надають українцям. Його запровадили в Україні у 2021 році.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук