Мелінда Гейтс залишає посаду співочільниці Фонду Гейтсів та отримує $12,5 млрд на власні проєкти

Мелінда Гейтс залишає благодійний фонд, який вона заснувала разом зі своїм колишнім чоловіком Біллом Гейтсом ще у 2000 році. Згідно з умовами угоди, вона забирає $12,5 млрд на «роботу в інтересах жінок і сімей». Про це вона повідомила на своїй сторінці в Х.

За її словами, настав час перейти до наступного етапу філантропічної діяльності. 7 червня буде останній день роботи Мелінди у фонді. Вона пообіцяла розповісти більше «найближчим часом».

«Це критичний момент для жінок і дівчат у США та в усьому світі. І ті, хто бореться за захист і просування рівності, терміново потребують підтримки. Згідно з умовами моєї угоди з Біллом, залишаючи фонд, я отримаю додаткові 12,5 мільярдів доларів, які зможу спрямувати на роботу в інтересах жінок і сімей», — написала благодійниця.

Генеральний директор Марк Сузман написав, що після відходу Мелінди організацію перейменують на Фонд Гейтса, адже Білл Гейтс залишиться єдиним очільником. За словами Сузмана, після кількох років спостереженням за порушенням прав жінок у США та в усьому світі, Мелінда тепер хоче зосередитися саме на цьому напрямку.

«Мені шкода, що Мелінда йде, але я впевнений, що вона матиме величезний вплив на її майбутню благодійну діяльність», — написав Білл Гейтс в Х.

Мільярдери-благодійники Мелінда та Білл Гейтси подали на розлучення у 2021 році після 27 років шлюбу. Як пише The Guardian, вони пообіцяли продовжувати спільну благодійну діяльність, але до 2023 року буде випробувальний термін для визначення: чи зможуть вони надалі спільно керувати фондом. 

Фонд Гейтсів за останні 20 років витратив понад 50 мільярдів доларів на боротьбу з бідністю та хворобами. Вони інвестували в проєкти, що включають трансформацію сільськогосподарських технологій для подолання бідності та голоду, а також в галузі охорони здоров’я, спрямовані на боротьбу з такими хворобами, як СНІД, туберкульоз чи малярія.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук