Apple анонсує функцію, яка допоможе впоратися із захитуванням у транспорті

Apple розробила нову функцію Vehicle Motion Cues для своїх iPad або iPhone, яка має допомогти людям впоратися із захитуванням у транспорті. Про це йдеться в їхньому блозі.

  • Компанія спирається на дослідження (посилання на які не дає), яке показує: захитування зазвичай відбувається через сенсорний конфлікт між тим, що людина бачить, і тим, що відчуває.
  • Це може завадити користуватися телефоном під час поїздки. Тому функція Vehicle Motion Cues показує анімовані точки на краях екрана, які відображають зміни в русі транспорту. Це має допомогти зменшити сенсорний конфлікт, кажуть в Apple.
Скрин зі сторінки Apple
  • Vehicle Motion Cues розпізнає, коли користувач у транспорті за допомогою вбудованих в iPhone та iPad спеціальних датчиків. Функцію можна буде налаштувати на автоматичне відображення або активувати в центрі керування.

Vehicle Motion Cues зроблять доступною «пізніше цьогоріч», та поки не йдеться про конкретні терміни. Разом із нею компанія анонсувала цілу низку розширень, які мають допомогти користувачам з різними порушеннями якісніше користуватися їхніми мобільними пристроями.

Наприклад, Eye Tracking, яка за допомогою штучного інтелекту та фронтальної камери допоможе керувати iPad та iPhone лише очима. Або Music Haptics, що відтворює дотики, текстури та вібрації до музики для людей із порушеннями слуху.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук