Німецький Rheinmetall планує побудувати в Україні завод із виробництва систем ППО

Під час щорічних зборів акціонерів компанії Rheinmetall її генеральний директор Армін Паппергер оголосив про плани створити ще одне спільне підприємство в Україні. Воно займатиметься протиповітряною обороною (ППО).

Крім того, Паппергер повідомив, що обіцяні Україні 40 бойових машин піхоти Marder 1A3 будуть доставлені, починаючи з цього місяця і до вересня.

Щодо спільного підприємства з ППО:

  • Очікується, що виробництво розпочнеться не раніше, ніж за рік-два.
  • Перед цим мають бути виконані певні кроки, зокрема підписання меморандуму про взаєморозуміння та створення спільного підприємства.
  • Детальнішої інформації наразі не оприлюднено.

Як зазначає «Мілітарний», підприємство також буде ремонтною базою для зенітних систем, які Німеччина передала Україні, а саме: IRIS-T SL, Skynex 30 та Gepard.

За останній рік компанія Rheinmetall не раз повідомляла про плани будівництва на території України своїх дочірніх підприємств. Одним із таких має стати бронетанкове підприємство, де, за планами німецької компанії, локалізують виробництво бронемашин Fuchs та Lynx.

Генеральний директор концерну пояснив, що виробництво бронетранспортерів Fuchs в Україні стане можливим з кінця літа 2024 року, а виробництво БМП Lynx може розпочатися влітку 2025 року.

Під Києвом уже розпочала будівництво заводу турецька оборонна компанія Baykar. На ньому вироблятимуть безпілотники моделі TB2 або TB3.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук