До експлуатації в ЗСУ допустили 18 нових зразків озброєння і техніки

Арсенал Збройних сил України посилився завдяки черговій партії озброєння та військової техніки. Протягом минулого тижня Міністерство оборони України офіційно допустило до експлуатації у війську 18 нових зразків ОВТ.

  • Окрім того, ще 24 одиниці озброєння та техніки пройшли кодифікацію і також введені у військову експлуатацію.
  • Варто зазначити, що за перші три місяці 2024 року ЗСУ вже отримали понад 80 зразків ОВТ українського виробництва. У цьому переліку найбільша група — боєприпаси різних типів і калібрів. 
  • Друга група — БПЛА; як модернізовані для розвідки, так і абсолютно нових різних типів: як FPV-камікадзе, так і ударні дрони багаторазового застосування, розраховані на різні відстані дії. Частина безпілотників розроблена за допомогою платформи Brave1.
  • Третя група за кількістю кодифікованих у перші три місяці поточного року зразків ОВТ — наземні роботизовані комплекси та засоби РЕБ.

Як розповів Іван Гаврилюк, заступник міністра оборони України генерал-лейтенант, важливу роль в активізації роботи вітчизняних зброярів відіграли зміни в законодавстві, які спростили процедуру допуску до експлуатації нових зразків ОВТ.

Зараз у секторі оборонного виробництва та розробок в Україні працюють близько 500 підприємств і компаній. Переважна більшість із них — приватні структури.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук