Колишній Twitter офіційно перейшов на X.com

Соцмережа X (колишня Twitter) повноцінно перейшла на на домен X.com. Про це повідомив власник компанії Ілон Маск.

  • Відтепер після введення twitter.com у браузері, користувачі можуть бути перенаправлені на новий домен.
  • The Verge помітили, що це все ще може залежати від вибраного браузера. Також знизу сторінки входу в систему X також може з’явитися повідомлення: «Повідомляємо вам, що ми змінюємо нашу URL-адресу, але ваші налаштування конфіденційності та захисту даних залишаються незмінними».

Як Twitter став X

Ілон Маск придбав соціальну мережу Twitter 29 жовтня 2022 року за $44 млрд. Відтоді він почав впроваджувати низку змін у роботу компанії. Зокрема за кілька днів після придбання Маск розпустив раду директорів Twitter, згодом у компанії почалися масові звільнення — 80 % людей.

23 липня 2023 року Маск анонсував новий логотип Twitter — відтепер без пташки. Замість цього лого соцмережі мала стати літера «X». Уже 24 липня логотип дійсно змінили на латинську «X». Зміни були сприйняті вкрай негативно.

Крім того, ребрендинг, який почав Ілон Маск, спричинив низку незручностей для компанії. Попри те що багато аспектів X вже давно перейшли на новий бренд, зокрема офіційний акаунт, мобільні додатки та підписку «X Premium» (він же Blue), URL-адреси платформи залишалися twitter.com відтоді.

У квітні в X вже намагалися автоматично перенаправляти користувачів зі старого домену на новий. Однак це призвело до хаосу та розв’язало руки фішинговим шахраям.

Ілон Маск має довгу історію з URL-адресою x.com. Ще в 1999 році він запустив бізнес під цим ім’ям, який згодом об’єднався з тим, що пізніше стало PayPal.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук