Міноборони запускає застосунок «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників і резервістів — доступний із 18 травня

Міністерство оборони України запускає застосунок «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників і резервістів. Він запрацює 18 травня, коли набувають чинності оновлені положення закону про мобілізацію та військовий облік.

Від цього дня всі військовозобов’язані з 18 до 60 років повинні протягом 60 днів (тобто до середини липня) оновити свої облікові дані. Це можна буде зробити в ТЦК, ЦНАПах чи за допомогою застосунку «Резерв+».

  • Застосунок буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store і Google Play Market з 18 травня.
  • Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних і доступу до інформації в реєстрі «Оберіг».
  • Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру «Оберіг» щодо себе.
  • Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

Детальніше про те, як оновлюватимуться дані в застосунку — у відео.

У Міноборони додають, що з 18 червня у застосунку «Резерв+» також заявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Міноборони анонсувало створення застосунку е-Кабінету військовозобов’язаного 2 травня. У коментарі AIN.UA Міноборони розповіли, що розробником застосунку є цифрова команда Міноборони в кооперації з партнерами, які відповідальні за технічну складову. Також у МО додають, що бетаверсія застосунку не планується. Він стане повноцінним продуктом, який супроводжуватиме військового впродовж усього часу, допоки він таким вважатиметься.

Нагадуємо, що 17 травня президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 10379 про внесення змін у кримінальний кодекс і кодекс про адміністративне правопорушення за порушення мобілізації. Зокрема законопроєкт збільшує штрафи за порушення мобілізаційного законодавства. Він був підписаний Верховною Радою в другому читанні 9 травня.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук