TikTok тестує механізм завантаження 60-хвилинних відео

Соціальна мережа TikTok тестує можливість завантажувати відео, що тривають 60 хвилин. Це компанія підтвердила TechCrunch. Проте поки що невідомо, коли саме функція стане доступною.

  • Наразі функція доступна обмеженому колу користувачів на окремих ринках. Її не планують робити загальнодоступною найближчим часом.
  • Від самого початку існування застосунку можна було публікувати 15-секундні відео, але їхню тривалість поступово збільшили до трьох хвилин.
  • Попри те що компанія здобула популярність завдяки формату коротких відео, вона повільно охоплює довгоформатний контент, щоби обійти одного зі своїх найбільших конкурентів — YouTube.
  • Офіційна мета збільшеного обмеження часу — дати креаторам можливість більш гнучко експериментувати з новими або розширеними типами контенту.
  • Розширений часовий ліміт також може дозволити публікувати новий тип контенту на TikTok, наприклад, повні епізоди шоу та серіалів. Зараз для цього потрібно розбивати відео на менші частини.

Не вперше TikTok робить кроки в конкуренції з YouTube. У грудні 2023 року соцмережа додала можливість оптимізувати інтерфейс для планшетів, лептопів та інших пристроїв із великими екранами. Також у квітні цього року стало відомо, що TikTok розробляє застосунок TikTok Notes, який конкуруватиме з Instagram.

Водночас популярність застосунку активізувала й конкурентів TikTok. У 2021 році (за чотири роки після створення TikTok) YouTube зробив YouTube Shorts доступним для всіх користувачів, хоча ідея формату виникла ще у 2019 році. У 2020 році Instagram запустив свій формат — Reels. У березні цього року стало відомо, що LinkedIn тестує вертикальну відеострічку, схожу на TikTok та Instagram Reels. У квітні Facebook анонсував запуск оновленого мобільного відеоплеєра, який відтворюватиме контент на весь екран у вертикальному режимі за замовчуванням.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук