ASUS – перший виробник ноутбуків, який випускає Copilot+ PC

Користувачам, які бажають випробувати функції штучного інтелекту Microsoft Windows, варто звернути увагу на новітній ASUS Vivobook S 15 (S5507), який надійде у продаж в світі з 18 червня. Попереднє замовлення в Україні очікується в третьому кварталі 2024 року.

Вже понад рік у комп’ютерній індустрії не вщухають дискусії про штучний інтелект. Перші ноутбуки зі штучним інтелектом з’явилися на ринку у грудні, а сьогодні ми представляємо ASUS Vivobook S 15 (S5507), який є піонером на ринку Copilot+ PC.

Зображення: ASUS Україна
Зображення: ASUS Україна

ASUS Vivobook S 15 (S5507), у якому використовується низка найсучасніших програмних функцій штучного інтелекту від Microsoft, таких як Copilot, Live Captions і Recall, не тільки пропонує вражаючу функціональність, але й виділяється з точки зору апаратної начинки. Розгляньмо їх детальніше:

 • Тривалий час автономної роботи. Vivobook S 15 може похвалитися довготривалим періодом автономної роботи – понад 17 годин.
 • Приголомшливий дисплей. Усі конфігурації Vivobook S 15 оснащені OLED-дисплеєм із роздільною здатністю 3K, що забезпечує виняткові враження від перегляду контенту. Крім того, цей дисплей розроблений з урахуванням вимог безпеки для зору, тому він випромінює на 70% менше синього світла порівняно з традиційними РК-дисплеями.
 • Повний набір портів. Щоб забезпечити легке підключення аксесуарів, Vivobook S 15 оснащений 4 портами USB, портом HDMI, картридером microSD і аудіороз’ємом.

Таким чином, Vivobook S 15 поєднує в собі сучасні технології штучного інтелекту з першокласним обладнанням, що робить його чудовим вибором для продуктивної роботи та розваг, який принесе справжнє задоволення користувачам.

Чому це так важливо?

Після успішного запуску ChatGPT, який представив широкому загалу велику мовну модель і спричинив епохальні зміни в технологічній індустрії, обчислювальні потужності центрів обробки даних перевершили всі очікування.

Понад 60% операцій зараз здійснюється в хмарі, що призводить до різкого зростання вартості підписки на хмарні сервіси, оскільки дедалі більше послуг зі штучного інтелекту стають доступними в інтернеті. Наприклад, рахунок за хмарні сервіси для середньостатистичного розробника контенту сьогодні на 200% вищий, ніж витрати на музику та стрімінгові сервіси. Ця тенденція, швидше за все, збережеться, якщо не перенести частину обчислювальних завдань на локальні системи.

Отже, поєднання хмарних і локальних сервісів зробить рішення більш економічно ефективним і безпечним, оскільки сервіси та програмне забезпечення запускатимуть процеси штучного інтелекту у локальній системі.

Зображення: ASUS Україна
Зображення: ASUS Україна

ARM-процесор Qualcomm

Copilot+ PC знаменує собою дебют Qualcomm Snapdragon X Elite – першого процесора, призначеного для роботи під керуванням операційної системи Windows для платформи ARM. Ентузіасти технологій мріяли про цей момент роками, високо оцінюючи ключові переваги цієї платформи для звичайних ноутбуків, такі як висока продуктивність за низького енергоспоживання та тривалий час автономної роботи.

Якщо коротко, то процесори ARM пропонують значно кращу енергоефективність порівняно з конкурентами, забезпечуючи пікову продуктивність при споживанні лише третини енергії. Це означає неймовірну тривалість роботи від акумулятора. Як і смартфони, ноутбуки на базі процесорів ARM демонструють довгий час роботи в режимі очікування, що сягає десятків годин – це зовсім не те, до чого ви звикли сьогодні. Vivobook S 15 S5507 – перша у своєму роді модель!

Основні характеристики Vivobook S 15

 • ОС: Windows 11 Pro
 • Процесор: Qualcomm Snapdragon X Elite
 • Оперативна пам’ять: 16 або 32 ГБ, LPDDR5x
 • Накопичувач: 1 або 2 ТБ, PCIe Gen 4
 • Дисплей: 3K OLED 120 Гц, 16:9
 • Акумулятор: 70 Вт*год (17+ годин автономної роботи)
 • Порти: 2x USB4, 2x USB 3.2 Gen1 Type A, 1x картридер Micro SD, 1x HDMI 2.1, 1x 3,5-мм аудіороз’єм
 • Розміри: 352 x 227 x 14,7–15 мм
 • Маса: 1,42 кг
 • Матеріал корпусу: метал
 • На світових майданчиках ціна стартує від $1 299
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук