Подати заяву в міжнародний Реєстр збитків тепер можна через портал «Дія»

Можливість подати заяву в міжнародний Реєстр збитків з’явилася тепер і у вебверсії «Дії», раніше це можна було зробити тільки через застосунок. Про це написав у своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Зараз послуга доступна для українців, що мають Акт про пошкоджене майно від місцевої влади. Здебільшого це люди, які подавались на єВідновлення в «Дії». Згодом подати заяву в міжнародний Реєстр збитків зможете і без акта, зокрема, якщо житло на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій», — пише Федоров.

Що відомо про міжнародний Реєстр збитків

2 квітня, запрацював перший етап міжнародного Реєстру збитків в «Дії». Люди, чию нерухомість пошкодили чи знищили росіяни, вже можуть подати заявки на відшкодування. А пізніше реєстр мають розширити та дозволити фіксації вимушеного переміщення, шкоди життю, здоровʼю, тортури та сексуальне насильство. 

Команда Strimco була одними з тих, хто створював сервіс. Саме на реєстрі репарацій з усіх проєктів раніше в інтерв’ю для AIN.UA наголосив один з найвідоміших спеціалістів в українському GovTech і співзасновник компанії Роман Ланський.

У бліц-інтерв’ю він розповів про всі складнощі роботи із таким проєктом і як працюватиме відшкодування.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук