Рада перевірить, як витрачають кошти на фортифікації та безпілотники

Верховна Рада створила тимчасову спеціальну комісію щодо використання коштів держбюджету на облаштування фортифікацій на фронті, виготовлення та закупівлю БПЛА для Сил оборони. Постанова №11282 визначає основними завданнями комісії вивчення обставин і підготовки питань щодо:

  • потреб сектора безпеки й оборони в безпілотних літальних апаратах і формування державного замовлення на виробництво та закупівлю безпілотних літальних апаратів;
  • аналізу практики розподілу, передачі, постачання та взяття на баланс безпілотних літальних апаратів військовими частинами та підрозділами Збройних Сил України, а також іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями;
  • облаштування фортифікаційних споруд, інженерних загороджень на лінії зіткнення та цільового використання виділених на це коштів.

Головою ТСК став представник від фракції «Слуга народу» Микола Задорожній. До складу комісії увійшли 15 народних депутатів: вісім представників СН та по одному представнику від всіх інших фракцій і груп ВРУ.

Комісія працюватиме протягом року з дня її утворення, тобто від 22 травня. Не пізніше ніж за шість місяців Верховна Рада на пленарному засіданні має заслухати звіт комісії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук