OpenAI підписав угоду з News Corp, до якої входять Wall Street Journal, MarketWatch і Times

OpenAI підписала угоду з одним із найбільших медіаконгломератів News Corp. Тепер штучний інтелект компанії вчитиметься на контенті топових західних видань, які входять у корпорацію, — Wall Street Journal, MarketWatch, Times та інших. Про це пише Reuters.

  • У рамках цієї угоди контент не стане доступним на ChatGPT відразу після публікації на одному з новинних сайтів. ШІ отримає доступ до поточного та архівного контенту видань.
  • OpenAI не розголошує фінансових деталей своєї останньої угоди, але Wall Street Journal повідомили, що вони можуть коштувати понад $250 млн протягом п’яти років.
  • Акції News Corp зросли приблизно на 4% після повідомлення про угоду.

Що відомо 

Топові західні ЗМІ давно збентежені через штучний інтелект. Зокрема через те, що він порушує авторські права, а видання не отримують прибуток.

Минулого року OpenAI, Google, Microsoft і Adobe провели зустрічі з керівниками новинних видавництв, включаючи News Corp, Axel Springer, The New York Times, The Guardian і FT, щоб обговорити питання, пов’язані з їхніми продуктами штучного інтелекту. 

Наприкінці квітня Financial Times та OpenAI домовились про навчання алгоритмів на архівному контенті. І що статті FT відображатимуть у ChatGPT із посиланнями на ЗМІ.

Але вже першого травня цьогоріч вісім провідних американських ЗМІ подали в суд на компанії OpenAI та Microsoft. До звинувачень долучилися щоденні газети, які входять до медіагруп MediaNews Group і Tribune Publishing, які зі свого боку належать нью-йоркському інвестиційному фонду Alden Global Capital

Це не перший позов на компанію від ЗМІ. У грудні 2023 року за порушення авторських прав The New York Times подав позов проти OpenAI та Microsoft.

Кілька тижнів тому Microsoft уклав угоду Financial Times для розробки моделей ШІ.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук