Розробка «Резерв+» коштувала $86 000 — фінансували донори

Розробка застосунку для військовозобов’язаних «Резерв+» коштувала $86 000, розповіла заступниця голови Міноборони Катерина Черногоренко в інтерв’ю Forbes. Проєкт фінансував благодійний фонд.

За словами Черногоренко, застосунок коштував 3 413 448 грн з ПДВ — це близько $86 000, підрахувало видання. І його вартість може зростати з нарощуванням функціоналу, адже застосунок треба буде розвивати, сказала посадовиця. Працювали над створенням «Резерв+» кілька команд, зокрема з Міноборони, МВС та інших міністерств.

Що відомо

  • 18 травня набули чинності оновлені положення закону про мобілізацію та військовий облік. Цього ж дня Міноборони запустив застосунок «Резерв+», де всі військовозобов’язані можуть виконати вимоги закону та оновити свої дані протягом 60 днів.
  • У перший день користувачі з-за кордону та в Україну скаржились на некоректну роботу сервісу. Речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін пояснив це перенавантаженням серверів. За його словами, в один із часових проміжків у застосунку одночасно намагались авторизуватись близько 700 000 осіб.
  • Станом на восьму вечора 22 травня через застосунок свої дані оновили 805 000 людей. Міноборони також запустило новий сервіс електронної черги до ТЦК та СП.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук