Український стартап Liki24.com вийшов на німецький ринок, інвестувавши в це $100 000

Український сервіс бронювання та доставки ліків Liki24.com запустили в Німеччині. Про це повідомив засновник компанії Антон Авринський на своїй сторінці в LinkedIn.

За його словами, тестовий період успішно пройдено і сервісом вже користуються тисячі людей по всій країні. Крім України, сервіс доступний ще у двох країнах ЄС: у 2022 році його запустили в Італії, а у 2021 в Румунії. Того ж року він працював і в Польщі, але цей напрям вже закрили.

Як розповів Авринський для Forbes, Liki24.com інвестували $100 000 на запуск у Німеччині. Там сервіс має 10 000 клієнтів, які замовили медикаменти хоча б раз. Стартап оцінюється у суму до $50 млн. Це приблизна оцінка фонду F1V на середину 2023 року з урахуванням інших бізнесів групи: Lab24 і Nasnaga.

  • У Німеччині Liki24.com доведеться конкурувати з компаніями, у яких набагато більший фінансовий ресурс. Наприклад, з найбільшими онлайн-аптеками DocMorris з $1,1 млрд виторгу у 2023-му та Redcare Pharmacy з $1,3 млрд, сказав керівний партнер фонду F1V Віталій Лаптенок, який інвестував у стартап $1 млн у 2019-му. 
  • Але також зазначив, що Liki24.com мають перевагу — можливість підключення великої кількості партнерів та збирання товарів із різних аптек.

Liki24.com — це українська продуктова компанія з офісом у Києві. Засновники — Антон Авринський, Сергій Фадєєв, Дмитро Лятамбур, Сергій Клебанов і Володимир Зубенко. У 2019 залучив інвестиції від Genesis Investments, також відомий за інвестиціями в IO Technologies і Hilly, і від TA Ventures, також відомий за інвестиціями в eTachki, Liki24, Topmall, VOX, Pufetto, Mate academy.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук