Хакери Head Mare взяли відповідальність за атаку на російську кур’єрську службу «СДЭК»

Хакерське угрупування Head Mare взяло відповідальність за атаку на популярну в рф кур’єрську службу «СДЭК». На своїй сторінці в Х вони виклали скриншоти з проникнення в систему та зі знищенням архівів даних компанії.

«Служба Доставки Экспресс Курьером» — один із найбіліших і найпопулярніших сервісів в рф, який також відправляє посилки в Казахстан, Білорусь, Вірменія, Азербайджан і Киргизстан. Саме цією службою російські мародери на початку повномасштабного вторгнення відправляли награбовані речі українців, зокрема з раніше окупованої Київщини.

27 травня російські ЗМІ почали повідомляти, що «СДЭК» не працює вже понад добу, а видачу посилок зупинили ще 26 травня. Попри обіцянки все швидко полагодити, сервіс досі не працює. На сайті стоїть оголошення, що вони ще працюють над відновленням роботи сервісів. А видача чи прийом посилок — неможлива.

Скриншот із сайту «СДЭК»

Хакери Head Mare виклали тред зі скриншотами, як вони проникали в систему та знищували дані компанії. Також вони «передали привіт» компанії «Bi.Zone», яка консультує «СДЭК» з кібербезпеки. У коментарях зібралися росіяни, які скаржаться на те, що тепер у них зіпсуються замовлені квіти або довго доведеться чекати на комп’ютер. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук