Український застосунок для власників домашніх тварин Bubibo запустили у США, Мексиці та Канаді

Застосунок від українських розробників для власників домашніх тварин Bubibo запустили у США, Мексиці та Канаді, йдеться в пресрелізі. В Україні він працює з березня цього року, а вже у травні вирішили розширитися на західний ринок.

  • В Україні застосунок все ще матиме найбільший функціонал. В одних країнах запропонують повноцінну екосистему з усіма функціями, а в інших — лише догтренінг. Нині Bubibo доступний шістьма мовами.
  • У планах — запустити продукт й на інші ринки та розширювати функціонал: продавати товари для тварин чи додати календар вакцинацій. У коментарі AIN.UA розробники розповіли, що нині застосунок тестують в європейських країнах і за півтора-два місяці планується запуск. У яких конкретно країнах — покаже тест.
  • Інвестиції в проєкт перевищують 40 млн гривень — це з урахуванням експансії на інші ринки. У тих ринках, що покажуть себе найпривабливішими, планують розвивати продукт і фінансування. Запуск MVP-версії в Україні коштував 15 млн грн.
  • Це власні гроші, а зовнішнє фінансування поки не залучалося, кажуть у компанії. Стосовно оцінки компанії відповіли таке: поки не можуть оцінити, адже «стрімко розвиваються».

Що таке Bubibo

Bubibo — це pet-tech застосунок із функцією онлайн-запису до ветеринара, відеоуроками для навчання та розвитку і QR-адресником. Його концепція — це екосистема, яка об’єднує власників домашніх тварин і професіоналів у сфері послуг для них в одному місці.

Що відомо про засновників проєкту

Засновник проєкту Bubibo — підприємець Самвел Акобян, який керує формуванням команди, співпрацею з інвесторами, укладанням партнерських угод і розвитком бізнесів. Крім Bubibo, Самвел є співвласником виробника смарт-лічильників gridwe та персонального медичного neo insurance сервісу lilo та засновником медичного порталу для пацієнтів Helsi.

Самвел Акобян. Фото надали Bubibo

У серпні 2022 року контрольний пакет акцій Helsi придбав «Київстар». Як повідомляв Forbes, «Київстару» тепер належить 69,99% Helsi. Тоді представники не прокоментували суму угоди, але видання оцінило її, з огляду на публічні показники та мультиплікатори для медіндустрії, у $10 млн.

Згідно з даними YouControl, у переліку засновників та учасників також є Юрій Стасів і Даніїл Прівалов. Останній також значиться бенефіціаром. Прівалов є сином покійного ексочільника Харкова Геннадія Кернеса. 

У Bubibo підтвердили, що Даніїл Прівалов — один із кофаундерів. Він давно знайомий із ключовим фаундером Самвелом Акобяном: підприємці неодноразово перетинались у бізнесі. Тож Акобян запросив Прівалова долучитися до проєкту. Його роль полягає «в загальній візії та стратегії масштабування проєкту на європейські ринки».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук