У відділеннях «Нової пошти» тепер можна отримати міжнародний переказ MoneyGram

У відділеннях «Нової пошти» можна отримати міжнародний переказ грошей через MoneyGram, про це компанія розповіла AIN.UA. Йдеться, що кошти будуть доступні одразу після відправлення переказу з-за кордону та без відкриття рахунку.

Комісію має сплатити відправник, для одержувача отримання ж безплатне. Відправлення грошей відбувається в місцевій валюті, а виплата — в гривні.

Ми розширюємо власні сервіси для зручності клієнтів. Вони можуть отримати міжнародні перекази з допомогою Western Union, RIA, а тепер ще й MoneyGram, — сказав Андрій Кривошапко, CEO NovaPay.

Як отримати переказ:

  • звернутися до найближчого відділення «Нової пошти»;
  • назвати касиру номер переказу в MoneyGram; 
  • надати документи, що посвідчують особу;
  • одержати готівку. 

Що відомо

Компанія NovaPay є фінтехпроєктом логістичного оператора «Нова Пошта». У квітні 2023 року вони отримали розширену ліцензію НБУ, що суттєво збільшило можливості компанії. У тому ж році NovaPay стали лідером за сумою переказів у межах країни — 32% усіх внутрішньодержавних. Рекордна кількість операцій в NovaPay досягла 2,46 млн транзакцій на добу, кажуть у компанії.

MoneyGram — американська фінансова компанія, яка проводить операції на міжнародних фінансових ринках. Надає послуги з міжнародних грошових переказів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук