В Україні відкриють другий у світі GovTech-центр

Всесвітній економічний форум відкриває в Україні другий GovTech-центр, перший працює в столиці Німеччини Берліні. Про це написав у Telegram-канал міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, а також повідомили на сторінці форуму.

За словами Федорова, центр обʼєднає представників уряду, бізнесу, громадськості, академічних кіл, щоб вони співпрацювали у сфері цифрових реформ. 

«Фактично Всесвітній економічний форум стане платформою для популяризування українського досвіду цифровізації на глобальному рівні, а це означає більше спільних проєктів з партнерами та підтримку бренду України», — сказав міністр.

GovTech-центр працюватиме в Києві. Київський центр стане частиною мережі Центрів четвертої промислової революції форуму. Це платформа для багатосторонньої співпраці, що об’єднує державний і приватний сектори, щоб максимізувати технологічні переваги для суспільства при мінімізації ризиків. Перший такий центр відкрився в Сан-Франциско в США у 2017 році, нині він працює ще в цілій низці країні.

Раніше AIN.UA писав про плани відкрити GovTech-центр цього року. Заступниця міністра з питань євроінтеграції в Мінцифри Валерія Іоан у своєму дописі в Instagram розповіла, що центр буде створений на базі CDTO Campus за підтримки міністерства.

Що відомо

Всесвітній економічний форум — це міжнародна організація з питань державно-приватного співробітництва. Йдеться, що вона забезпечує глобальну, неупереджену та неприбуткову платформу для конструктивного зв’язку між зацікавленими сторонами з метою встановлення довіри та створення ініціатив для співпраці та прогресу.

Форум заснований у 1971 році як неприбуткова організація, він є незалежним, неупередженим і не пов’язаним з жодними особливими інтересами, пишуть на сайті організації.

16 січня 2024 року в Берліні запустили перший GovTech-центр. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук