В Україні запустили перший фонд для sport-tech — Ruta

В Україні з’явився перший український фонд Ruta.vc, який інвестуватиме в сектор sport-tech, про його запуск написали InVenture.

  • Фонд розглядатиме проєкти з software та hardware. Вони мають бути на стадії pre-seed і seed, тобто вже показувати продажі. Але проєкти на стадії ідеї теж розглядатимуться: партнери готові надавати менторську та інкубаційну допомогу.
  • У фонді поки не кажуть про конкретні чеки. Але на їхньому сайті йдеться, що $22 млн було інвестовано в sport-tech, проінвестували в дев’ять проєктів.
  • У команді проєкту зазначені двоє людей: генеральний партнер фонду Ruta Дмитро Бондаренко, який також є гендиректором групи компаній ЛІГА, та керівна партнерка Олена Пшенична — підприємиця та бізнес-ангелка.

На сайті Ruta.vc є їхні коментарі про фонд, публікуємо тут.

«За свій активний шлях як інвестора і підприємця саме в спорттехнології я побачив кількість запитів до ринку. І це неймовірна кількість. Побачив, яку об’ємну екосистему можливо збудувати. Через велику кількість міжнародних зв’язків є можливість допомагати з виходом на міжнародний рівень нашим проєктам», — сказав Дмитро Бондаренко.

«Сфера спорттехнологій — не тільки фітнес-додатки з віртуальним тренером чи гаджети. Це керування спортивним бізнесом, додана реальність, напрямки Esports, статистика для спорту та робота з даними. Тренд зростає в світі. Тільки за минулий рік додалося 34 нових фондів. І ми хочемо бути тим провідником, який допоможе українським стартапам вийти на міжнародні ринки і бути міцною платформою для них», — сказала Олена Пшенична.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук