ВАКС стягнув майже 2 млрд грн з компанії, пов’язаної з російською 1xbet

Вищий антикорупційний суд частково задовольнив позовну заяву Мін’юсту про санкції до компанії «Sia Royal Pay Europe», про це написала пресслужба відомства. Цю компанію пов’язують із російським букмекером 1xbet.

  • ВАКС стягнув з «Sia Royal Pay Europe» активи в розмірі 53 млн грн, $3,5 млн і €54 316. Також цінні папери: облігації внутрішньої державної позики «Військові облігації» вартістю 1,8 млрд грн.
  • Мін’юст зазначив, що протягом п’яти днів з дня оголошення рішення суду може бути подана апеляційна скарга до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. 

Як «Sia Royal Pay Europe пов’язана з 1xbet 

Позов проти ТОВ «Роял Пей» Міністерство юстиції подало у грудні 2023 року. Під час розслідування правоохоронці встановили зв’язок компанії SIA ROYAL PAY EUROPE із російським букмекером 1xBet, представленого в Україні ТОВ «Твоя Беттінгова Компанія».

За місяць після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) заявила про відновлення роботи і першою видала ліцензію російському букмекеру 1xBet.

Після розголосу в ЗМІ комісія почала запевняти, що не бачила жодних доказів того, що ліцензіат має зв’язок з росіянами. Врешті-решт, 1xBet позбавили ліцензії.

На початку цього року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій проти сотні підприємців і трьох сотень компаній, переважно — російських. Зокрема, санкції наклали на компанію під назвою «Твоя беттінгова компанія», за назвою якої в Україні ховався російський бізнес 1Xbet.

У квітні детективи Бюро економічної безпеки України (БЕБ) арештували корпоративні права однієї букмекерської компанії. Імовірно, може йтися саме про компанію ТОВ «Твоя беттінгова компанія» (ТБК, бренд 1xBet).

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук